Przejdź do treści

Jak urozmaicić życie seksualne?

Zaburzenia erekcji to wstydliwy problem, z którym boryka się wielu mężczyzn. Panowie często mają opory i nie chcą skorzystać z pomocy specjalisty. Jeżeli trafią do jego gabinetu, to zdarza się, że nie podejmują terapii, gdyż boją się konsekwencji zażywania leków na potencję. Czy są to słuszne obawy? A może warto zażyć Maxigra i odzyskać sprawność seksualną?

Przyczyny problemów z erekcją. Czy Maxigra pomoże?

Problemy z uzyskaniem i utrzymaniem erekcji dotykają wielu mężczyzn. Ponad 13% zaburzeń erekcji dotyczy panów do 40. roku życia, a kolejne 25% to pacjenci w wieku 41–50 lat. Jest wiele przyczyn takiego zjawiska, a jedynym z nich jest styl życia, czyli zła dieta, brak ruchu oraz choroby (nadciśnienie czy cukrzyca). U starszych mężczyzn brak erekcji wiąże się z przerostem gruczołu krokowego, nadciśnieniem tętniczym lub chorobą wieńcową, u młodszych zaś wynika ze stresu, depresji lub schorzeń neurologicznych. Jednym z powodów wystąpienia impotencji może być stosowanie sterydów anabolicznych przyjmowanych w celu zwiększenia masy mięśniowej. 40% mężczyzn z zaburzeniami erekcji to nałogowi palacze tytoniu. Możliwymi przyczynami zaburzeń erekcji mogą być także choroby endokrynologiczne (niedobór testosteronu, nadmiar prolaktyny). Zanim mężczyzna zacznie brać preparat Maxigra powinien zastanowić się, czy może warto coś zmienić w stylu życia, by móc cieszyć się z aktywności seksualnej.

W tym dziale  Jakie datowniki wybrać?

Jak działają leki na potencję? Czy warto brać Maxigra?

Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów tabletek na erekcję, które mają status leku, ale można kupić je bez przepisu lekarza. Jeden zawiera wyciągi roślinne, a w pozostałych substancją leczniczą jest sildenafil (ten składnik zawiera Maxigra) oraz wynalezione później wardenafil i tadanafil. W aptekach znajdziemy leki z roślinnym składem, które działają jak afrodyzjaki, dodają sił i zwiększają doznania seksualne. Zawarte w nich składniki rozszerzają naczynia krwionośne i poprawiają ukrwienie i wrażliwość stref erogennych.

Jak działa Maxigra?

Maxigra zawiera sildenafil, czuli jeden z tzw. inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Jest to grupa związków chroniących cGMP, czyli substancji rozluźniających mięśnie naczyń doprowadzających krew do członka. Oznacza to, że im więcej cGMP, tym szybciej i łatwiej ciała jamiste wypełniają się krwią i dochodzi do erekcji. Maxigra pomaga osiągnąć erekcję, ale nie jest afrodyzjakiem. Aby doszło do wzwodu, potrzebny jest bodziec seksualny, który uruchomi naturalny mechanizm. Maxigra zaczyna działać po 25 minutach, a efekt utrzymuje się do 4 godzin. Jego skuteczność potwierdzono we wszystkich grupach pacjentów z zaburzeniami erekcji. Przyjmowanie preparatu, który ułatwi erekcję sprawi, że zestresowany dotąd mężczyzna zrelaksuje się , co z pewnością wpłynie pozytywnie na jakość współżycia seksualnego, co przekłada się na jakość życia.

W tym dziale  Wakacje All inclusive? Zapewnij sobie beztroskie wakacje

Problemy z erekcją mogą dotknąć każdego mężczyznę. Jeśli nie są skutkiem żadnej choroby, warto zażyć preparat Maxigra, który jest wskazany do stosowania u dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *