Przejdź do treści

Prywatni detektywni coraz częściej pomagają w wykrywaniu niewierności. Dowiedz się jak!

W Polsce liczba rozwodów cały czas rośnie. Obecnie rozpada się nawet co trzeci związek małżeński. Rozwodzą się nie tylko młode małżeństwa, ale i pary z wieloletnim stażem. Przyczyny są różne, ale wśród nich prym wiedzie niewierność. Aby udowodnić zdradę współmałżonka i uzyskać rozwód z orzeczeniem o winie jednej ze stron często potrzebna jest pomoc prywatnego detektywa Kraków.

Dowody potrzebne podczas rozwodu

Uzyskanie rozwodu z orzeczeniem o winie jednej ze stron łatwe nie jest. Osoba pokrzywdzona musi bowiem w czasie rozprawy rozwodowej przedstawić odpowiednie dowody, aby uzyskać jak największą część majątku wspólnego. Zdradę w praktyce łatwo jest wykryć, ale trudniej jest ją udowodnić. Jak to zrobić przed sądem, gdy nikt to romansu otwarcie przyznać się nie chce?

Oszustwo małżeńskie można udowodnić często tylko przy pomocy prywatnego detektywa Kraków. Polskie prawo nie określa w sposób jednoznaczny, jakie dowody trzeba przedstawić na potwierdzenie rozkładu pożycia małżeńskiego. Jak to więc wygląda w praktyce?

Udowodnienie zdrady małżonka

Dowody świadczące o zdradzie mogą przydać się w przypadku rozwodu. Najmocniejsze są oczywiście zawsze fotografie pokazujące małżonka w intymnej sytuacji z inną osobą. Ponadto prywatny detektyw Kraków pomaga w uzyskaniu podejrzanej korespondencji, rachunków za prezenty dla kochanka bądź kochanki czy faktur za restauracje i hotele, w których do schadzek dochodziło. Oczywiście dowody te zbierać można jedynie nie naruszając w żaden sposób dóbr osobistych partnera. Z pomocy detektywa warto skorzystać przede wszystkim wówczas, gdy para ma dzieci.

W tym dziale  3 zalety paska parcianego

Dokładna obserwacja kluczem do sukcesu

Detektywi Kraków są zdania, że kluczem do sukcesu przy wykrywaniu zdrady jest zawsze dokładna obserwacja współmałżonka. Warto sprawdzać kiedy wraca z pracy, wychodzi z domu, wyjeżdża w sprawach służbowych itd. Sygnałem alarmowym jest pojawienie się nowego hasła na telefonie, którego wcześniej nie było czy wychodzenie z pomieszczenia podczas rozmów telefonicznych. Zwykle o romansie świadczy także nadmierna dbałość o swój wygląd. – radzą Detektywi PL.

Oczywiście podczas wykonywania swoich obowiązków detektyw Kraków nie może naruszyć dób osobistych obserwowanej osoby. W przeciwnym wypadku może stanąć przed sądem pod zarzutem ich naruszenia, za co grozi nawet kara pozbawienia wolności. Tak jest w przypadku włamania się np. na konto mailowe, kontrolowania wyciągów bankowych czy czytania prywatnych rozmów w social mediach. Co ciekawe, od tych sytuacji są pewne wyjątki. Tak jest wówczas, gdy sąd uzna, że większe znaczenie ma interes prywatny lub publiczny niż dobra osobiste danej osoby. Dowody zdobyte z naruszeniem dóbr osobistych przedstawia się jednak w czasie rozprawy jedynie wąskiemu gronu osób, aby drugiej stronie jak najmniej zaszkodzić. W takiej sytuacji sąd pomija naruszenie dób osobistych, ale zdarza się tak niezmiernie rzadko.

W tym dziale  Kiedy należy segregować śmieci w biurze?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *